Konfrans Liqasında bütün cütlüklər - III təsniat mərhələsinin püşkü

19 İyul 18:20 Araşdırma 397
Konfrans Liqasında bütün cütlüklər - III təsniat mərhələsinin püşkü

Konfrans Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin bütün cütlükləri müəyyənləşib.

Sportinfo.az xəbər verir ki, cütlüklər aşağıdakı kimidir: Konfrans Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin oyunları 5-12 avqustda olacaq.

Əsas yol

“Dinamo” (Batumi, Gürcüstan)/BATE (Belarus) - “Petrokub” (Moldova)/“Sivasspor” (Türkiyə)

“KuPS” (Finlandiya)/“Vorskla” (Ukrayna) - “Astana” (Qazaxıstan)/“Aris” (Yunanıstan)

“Soçi” (Rusiya)/“Keşlə” (Azərbaycan) - “Partizan” (Serbiya)/“Dunayska Streda” (Slovakiya)

“Ararat” (Ermənistan)/“Şlensk” (Polşa) - “Arda” (Bolqarıstan)/“Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail)

“Şkupi” (Şimali Makedoniya)/“Santa Klara” (Portuqaliya) - “Olimpiya” (Sloveniya)/“Birkirkara” (Malta)

“Uypeşt” (Macarıstan)/“Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Bazel” (İsveçrə)/“Partizani” (Albaniya)

“Kolos” (Ukrayna) - “Styaua” (Rumıniya)/“Şaxtyor” (Karaqandi, Qazaxıstan)

“Elfsborq” (İsveç)/“Milsami” (Moldova) - “Velej” (Bosniya və Herseqovina)/AEK (Yunanıstan)

“Pasuş de Ferreyra” (Portuqaliya) - “Larne” (Şimali İrlandiya)/“Orhus” (Danimarka)

“Lütsern” (İsveçrə) - “Drita” (Kosovo)/“Feyenoord” (Niderland)

RFS (Latviya)/“Puşkaş Akademiya” (Macarıstan) - “Gent” (Belçika)/“Valerenqa” (Norveç)

“Hibernian” (Şotlandiya)/“Santa Koloma (Andorra) - “Qzira Yunayted” (Malta)/“Riyeka” (Xorvatiya)

“Austriya” (Avstriya)/“Breydablik” (İslandiya) - “Aberdin” (Şotlandiya)/“Haken” (İsveş)

“Trabzonspor” (Türkiyə) - “Molde” (Norveç)/“Servett” (İsveçrə)

“Dudelanj” (Lüksemburq)/“Bohemians” (İrlandiya) - PAOK (Yunanıstan)

“Kauno Jalgiris” (Litva)/TNS (Uels) - “Viktoriya” (Çexiya)/“Dinamo” (Brest, Belarus)

“Suduva” (Litva)/“Rakov” (Polşa) - “Rubin” (Rusiya)

“Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan)/“Slovaçko” (Çexiya) - “Kopenhagen” (Danimarka)/“Torpedo-BelAZ” (Belarus)

“Çukariçki” (Serbiya)/“Sumqayıt” (Azərbaycan) - “Hammarbü” (İsveç)/“Maribor” (Sloveniya)

“Hayduk” (Xorvatiya)/“Tobol” (Qazaxıstan) - “Apollon” (Kipr)/“Jilina” (Slovakiya)

ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan)/“Liepaya” (Latviya) - “Poqon” (Polşa)/“Osiyek” (Xorvatiya)

“Panevejis” (Litva)/“Voyvodina” (Serbiya) - LASK (Avstriya)

AEL (Kipr)/“Vlajniya” (Albaniya) - “Qarabağ” (Azərbaycan)/“Aşdod” (İsrail)

“Spartak” (Trnava, Slovakiya)/“Sepsi” (Rumıniya) - “Sutyeska” (Monteneqro)/“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)

“Hafnarfyordur” (İslandiya)/“Rusenborq” (Norveç) - “Domjale” (Sloveniya)/“Honka” (Finlandiya)

“Universitatya” (Krayova, Rumıniya)/“Laçi” (Albaniya) - “Anderlext” (Belçika)

“Vitess” (Niderland) - “Dandalk” (İrlandiya)/“Levadiya” (Estoniya)

Çempionlar yolu


“Dinamo” (Tiflis, Gürcüstan)/”Makkabi” (Hayfa, İsrail) - “Torshavn” (Farer adaları)/”Buduçnost” (Monteneqro)

“Linfild” (Şimali İrlandiya)/”Borats” (Bosniya və Herseqovina) – “Şaxtyor” (Soliqorsk, Belarus)/”Fola Eş” (Lüksemburq)

“Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “Teuta” (Albaniya)/”İnter” (Andorra)

“Riqa” (Latviya)/”Şkendiya” (Makedoniya) - “Folqore” (San Marino)/”Hibernians” (Malta)

“Priştina” (Kosovo)/”Konnah” (Uels) - “Valyur” (İslandiya)/”Bodo Qlimt” (Norveç)

Digər Xəbərlər
Xəbər Lenti
24 İyul 20:40 "Bir qədər pis oldum"
24 İyul 17:55 Vaxtdır, Cavid!