“Qarabağ”ın rəqibləri və başqaları... Konfrans Liqasında bu gecə

21 Oktyabr 18:20 Avropa Liqası 483
“Qarabağ”ın rəqibləri və başqaları... Konfrans Liqasında bu gecə

Bu gün Konfrans Liqasının qrup mərhələsində III tura start veriləcək.

Sportinfo.az xəbər verir ki, turun bütün qarşılaşmaları eyni gündə keçiriləcək.

H qrupunda yer alan Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi "Qarabağ" Bakıda Qazaxıstan "Kayrat"ını qəbul edəcək.

Bu qrupun digər görüşündə Kipr "Omoniya"sı İsveçrədə "Bazel"in qonağı olacaq.

C qrupunda İtaliya "Roma"sı Norveçdə "Budyo Qlimt" klubu ilə üz-üzə gələcək.

G qrupunda turnirin favoritlərindən hesab olunan İngiltərə "Tottenhem"i Niderlandda "Vitess" klubu ilə münasibətlərinə aydınlıq gətirəcək.

A qrupu

18:30. HİK (Finlandiya) - "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail)

20:45. "Alaşkert" (Ermənistan) - LASK (Avstriya)

Xal durumu: "Makkabi" - 4, LASK - 4, HİK - 3, "Alaşkert" - 0.

B qrupu

20:45. "Anortosis" (Kipr) - "Flora" (Estoniya)

23:00. "Partizan" (Serbiya) - "Gent" (Belçika)

Xal durumu: "Partizan" - 6, "Gent" - 6, "Flora" - 0, "Anortosis" - 0.

C qrupu

20:45. "Budyo Qlimt" (Norveç) - "Roma" (İtaliya)

23:00. "MOİK-Sofiya" (Bolqarıstan) - "Zarya" (Luqansk, Ukrayna)

Xal durumu: "Roma" - 6, "Budyo Qlimt" - 4, "MOİK-Sofiya" - 1. "Zarya" - 0.

D qrupu

23:00. ÇFR (Kluj, Rumıniya) - AZ (Niderland)

23:00. "Yablonets" (Çexiya) - "Randers" (Danimarka)

Xal durumu: AZ - 4, "Yablonets" - 3, "Randers" - 2, , ÇFR - 1.

E qrupu

20:45. "Feyenoord" (Niderland) - "Union Berlin" (Almaniya)

20:45. "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - "Slaviya" (Praqa, Çexiya)

Xal durumu: "Feyenoord" - 4, "Slaviya" - 3, "Union Berlin" - 3, "Makkabi" - 1.

F qrupu

20:45. "Kopenhagen" (Danimarka) - PAOK (Yunanıstan)

23:00. "Slovan" (Bratislava, Slovakiya) - "Linkoln" (Cəbəllütariq)

Xal durumu: "Kopenhagen" - 6, PAOK - 4, "Slovan" - 1, "Linkoln" - 0.

G qrupu

20:45. "Vitess" (Niderland) - "Tottenhem" (İngiltərə)

20:45. "Mura" (Sloveniya) - "Renn" (Fransa)

Xal durumu: "Tottenhem" - 4, "Renn" - 4, "Vitess" - 3, "Mura" - 0.

H qrupu

20:45. "Qarabağ" (AZƏRBAYCAN) - "Kayrat" (Qazaxıstan)

23:00. "Bazel" (İsveçrə) - "Omoniya" (Kipr)

Xal durumu: "Qarabağ" - 4, "Bazel" - 4, "Omoniya" - 1, "Kayrat" - 1.

Digər Xəbərlər
Xəbər Lenti
8 Dekabr 18:20 Xavi getdi, Xavi gəldi
8 Dekabr 13:20 "Qarabağ" ilk "10-luq"da