SÜRPRİZLƏ DOLU GECƏ - Konfrans Liqasında NƏTİCƏLƏR

9 Sentyabr 01:40 Dünya futbolu 917
SÜRPRİZLƏ DOLU GECƏ - Konfrans Liqasında NƏTİCƏLƏR

Bu gün Konfrans Liqasında qrup mərhələsi start götürüb.

Sportinfo.az xəbər verir ki, ilk turda 8 qrupdakı 16 oyunun hamısı eyni gündə keçirilib.

A qrupunda "Başakşehir" (Türkiyə) "Harts"ı (Şotlandiya) darmadağın edib.

G qrupunda "Sivasspor" (Türkiyə) isə evdə "Slaviya" ilə (Praqa, Çexiya) heç-heçəyə razılaşıb.

8 sentyabr

A qrupu

20:45. "Harts" (Şotlandiya) - "Başakşehir" (Türkiyə) - 0:4

Qollar: Kaldırım, 26, Ndayişimiye, 67, Kingsli, 75 (avtoqol), Özcan, 82

20:45. "Fiorentina" (İtaliya) - RFŞ (Latviya) - 1:1

Qollar: Barak, 56, - İliç, 74

Xallar: "Başakşehir" - 3, RFŞ - 1, "Fiorentina" - 1, "Harts" - 0.

B qrupu

20:45. "Anderlext" (Belçika) - "Silkeborq" (Danimarka) - 1:0

Qol: Silva, 81 pen.

23:00. "Vest Hem" (İngiltərə) - "Styaua" (Rumıniya) - 3:1

Qollar: Bouen, 69 pen., Emerson, 74, Antonio, 90 - Kordea, 32

Xallar: "Vest Hem" - 3, "Anderlext" - 3, "Silkeborq" - 0, "Styaua" - 0.

C qrupu

20:45. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Lex" (Polşa) - 4:3

Qollar: Çukvueze, 32, Baena, 36, 40, Coqvelin, 89 - Şkoras, 2, İshak, 46 pen., 61

20:45. "Austriya" (Vyana, Avstriya) - "Hapoel" (Ber-Şeva, İsrail) - 0:0

Xallar: "Vilyarreal" - 3, "Austriya" - 1, "Hapoel" - 1, "Lex" - 0.

D qrupu

20:45. "Nitsa" (Fransa) - "Köln" (Almaniya) - 1:1

Qollar: Delort, 62 pen. - Tiqqes, 19

20:45. "Slovaçko" (Çexiya) - "Partizan" (Serbiya) - 3:3

Qollar: Kalabişka, 5, 19, Kozak, 83 - Diabate, 47, 53, Qomeş, 62

Qırmızı vərəqə: Kristian Beliç, 22 ("Partizan")

Xallar: "Partizan" - 1, "Slovaçko" - 1, "Köln" - 1, "Nitsa" - 1.

E qrupu

23:00. "Dnepr-1" (Ukrayna) - "AZ Alkmaar" (Niderland) - 0:1

Qol: De Uit, 63

23:00. "Vaduts" (Lixtenşteyn) - "Apollon" (Limassol, Kipr) - 0:0

Xallar: "AZ Alkmaar" - 3, "Apollon" - 1, "Vaduts" - 1, "Dnepr-1" - 0.

F qrupu

23:00. "Molde" (Norveç) - "Gent" (Belçika) - 0:0

23:00. "Şemrok Rovers" (İrlandiya) - "Yurqorden" (İsveç) - 0:0

Xallar: "Yurqorden" - 1, "Gent" - 1, "Molde" - 1, "Şemrok Rovers" - 1.

G qrupu

20:45. "Balkani" (Kosovo) - ÇFR (Rumıniya) - 1:1

Qollar: Taqi, 65 - Yuri, 90+1

23:00. "Sivasspor" (Türkiyə) - "Slaviya"(Praqa, Çexiya) - 1:1

Qollar: Saba, 27 - Olayinka, 4

Qırmızı vərəqə: Keyta, 90+1 ("Sivasspor")

Xallar: ÇFR - 1, "Slaviya" - 1, "Balkani" - 1, "Sivasspor" - 1.

H qrupu

23:00. "Bazel" (İsveçrə) - "Pünik" (Ermənistan) - 3:1

Qollar: Males, 23 pen., Burqer, 54, 76 - Daşyan, 27

23:00. "Slovan" (Bratislava, Slovakiya) - "Jalgiris" (Litva) - 0:0

Xallar: "Bazel" - 3, "Slovan" - 1, "Jalgiris" - 1, "Pünik" - 0.

Digər Xəbərlər
Xəbər Lenti
9 Dekabr 15:30 Mötərizədəki Qarabağ
9 Dekabr 11:40 Abbasovun BAŞI DƏRDDƏ