Avroliqada 43 oyun - BU GÜN

17 Sentyabr 13:30 Avropa Liqası 152
Avroliqada 43 oyun - BU GÜN

Bu gün Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin daha 43 oyunu keçiriləcək.

Sportinfo.az xəbər verir ki, Azərbaycan təmsilçisi "Neftçi" Bakıda "Qalatasaray"ı qəbul edəcək.

Cütün qalibi növbəti raundda “Renova” (Şimali Makedoniya) - “Hayduk” (Xorvatiya) duelinin güclüsü ilə üz-üzə gələcək.

II təsnifat mərhələsinin ilk 3 oyunundan sonra Hollandiyanın "Villem II", Polşanın "Lex" və Farer adalarının "B36 Torshavn" komandaları növbəti mərhələyə yüksəlib.

Avrokubokların təsnifat mərhələləri koronavirus pandemiyası səbəbindən bir oyundan ibarət olduğu üçün qalib komandalar növbəti mərhələyə vəsiqə qazanacaqlar.

II təsnifat mərhələsi

16:00. “Kaysar” (Qazaxıstan) - APOEL (Kipr)

16:15. “Ventspils” (Latviya) - “Rusenborq” (Norveç)

17:30. “Renova” (Şimali Makedoniya) - “Hayduk” (Xorvatiya)

18:00. “Ararat-Armeniya” (Ermənistan) - “Fola” (Lüksemburq)

18:00. “Astana” (Qazaxıstan) - “Buduçnost” (Monteneqro)

18:00. “Teuta” (Albaniya) - “Qranada” (İspaniya)

19:00. “Linkoln” (Cəbəllütariq) - “Reyncers” (Şotlandiya)

19:30. “Kuopio” (Finlandiya) - “Slovan” (Slovakiya)

19:45. “Botoşani” (Rumıniya) - “Şkendiya” (Şimali Makedoniya)

20:00. “Bodo Qlimt” (Norveç) - “Jalgiris” (Vilnüs, Litva)

20:00. “Höteborq” (İsveç) - “Kopenhagen” (Danimarka)

20:00. “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) - “Tottenhem” (İngiltərə)

20:00. “Neftçi” (Azərbaycan) - “Qalatasaray” (Türkiyə)

20:00. “Riterlay” (Litva) - “Slovan” (Çexiya)

20:30. “Olimpiya” (Sloveniya) - “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)

20:30. “Flora” (Estoniya) - “Reykyavik” (İslandiya)

21:00. “Hibernians” (Malta) - “Fehervar” (Macarıstan)

21:00. “Laçi” (Albaniya) - “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail)

21:00. “Lokomotivi” (Gürcüstan) - “Dinamo” (M, Rusiya)

21:00. “Makkabi” (Hayfa, İsrail) - “Kayrat” (Qazaxıstan)

21:00. “Sfantul” (Moldova) - “Partizan” (Serbiya)

21:00. MOİK (Bolqarıstan) - BATE (Belarus)

21:00. OFİ (Yunanıstan) - “Apollon” (Kipr)

21:00. “Konnah” (Uels) - “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan)

21:00. “Riqa” (Latviya) - “Tre Fiori” (San-Marino)

21:00. “Yurqorden” (İsveç) - “Europa” (Cəbəllütariq)

21:30. “İnter” (Andorra) – “Dandalk” (İrlandiya)

22:00. “Aris” (Yunanıstan) - “Kolos” (Ukrayna)

22:00. “Borats” (Bosniya və Herseqovina) - “Rio Ave” (Portuqaliya)

22:00. “Kukesi” (Albaniya) - “Volfsburq” (Almaniya)

22:00. “Pyast” (Polşa) - “Hartberq” (Avstriya)

22:00. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “Milan” (İtaliya)

22:00. “Standard” (Belçika) - “Bala Taun” (Uels)

22:00. “Sileks” (Şimali Makedoniya) – “Drita” (Kosovo)

22:15. "Mura" (Sloveniya) - “Orxus” (Danimarka)

22:30. “Kolreyn” (Şimali İrlandiya) - “Motervell” (Şotlandiya)

22:30. “Vikinq” (Norveç) - “Aberdin” (Şotlandiya)

22:45. “Dunayska” (Slovakiya) - “Yablonets” (Çexiya)

22:45. “Osiyek” (Xorvatiya) - “Bazel” (İsveçrə)

22:45. “Servett” (İsveçrə) - “Reyms” (Fransa)

22:45. “Linfild” (Şimali İrlandiya) - “Floriana” (Malta)

23:00. “Topola” (Serbiya) - “Styaua” (Rumıniya)

23:05. “Honved” (Macarıstan) - “Malmö” (İsveç)

Digər Xəbərlər
Xəbər Lenti
22 Oktyabr 21:50 Bu klub karantinə alındı