"Neftçi" ŞOKundan ayıla bilmədilər, yenə… KONFRANS NƏTİCƏLƏRİ

23 İyul 01:30 Gündəm 1 280
"Neftçi" ŞOKundan ayıla bilmədilər, yenə… KONFRANS NƏTİCƏLƏRİ

u gün Avropa Konfrans Liqasında 2-ci mərhələnin ilk oyunlarına yekun vurulub.

Sportinfo.az xəbər verir ki, Çempionlar Liqasının 1-ci mərhələsində “Neftçi”yə uduzan Tbilisi “Dinamo”su (Gürcüstan) İsrailin “Makkabi” (Hayfa) komandasını qəbul edib.

Gürcüstan çempionu bu görüşdə də məğlubiyyətə üzülüb. “Qəbələ”nin sabiq baş məşqçisi Roman Qriqorçukun rəhbərlik etdiyi Belarus “Şaxtyor”u da Lüksemburq “Fola”sına evdə uduzub.

Bu mərhələnin cavab oyunları 27-29 iyul tarixlərində olacaq.

22 iyul

"Ararat" (Ermənistan) - "Slask" (Polşa) - 2:4

"Astana" (Qazaxıstan) - "Aris" (Yunanıstan) - 2:0

"Şaxtyor" (Belarus) - "Fola" (Lüksemburq) - 1:2

"Valur" (İslandiya) - "Budyo-Qlimt" (Norveç) - 0:3

"Uypeşt" (Macarıstan) - Vaduz (Lixtenşteyn) - 2:1

"Poqon" (Polşa) - Osiyek" (Xorvatiya) - 0:0

"Partizan" (Serbiya) - "DAK-1904" (Slovakiya) - 1:0

"Hayduk" (Xorvatiya) - "Tobol" (Qazaxıstan) - 2:0

"Paneveys" (Litva) – "Voyvodina" (Serbiya) - 0:1

"Molde" (Norveç) – "Servette" (İsveçrə) - 3:0

"Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) – "Birkirkara" (Malta) - 1:0

"Avstriya" (Vyana, Avstriya) – "Breydablik" (İslandiya) - 1:1

"Qarabağ" (Azərbaycan) – "Aşdod" (İsrail) - 0:0

RFS (Latviya) – "Puşkaş Akademiya" (Macarıstan) - 3:0

"Soçi" (Rusiya) – "Keşlə" (Azərbaycan) -3:0

"KuPS" (Finlandiya) – "Vorskla" (Ukrayna) - 2:2

"Düdelanj" (Lüksemburq) – "Bohemians" (İrlandiya) - 0:1

"Dinamo" (Tiflis, Gürcüstan) – "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - 1:2

"Hammarbü" (İsveç) – "Maribor" (Sloveniya) - 3:1

"Elfsborq" (İsveç) – "Milsami" (Moldova) - 4:0

"Kopenhagen" (Danimarka) – "Torpedo" (Belarus) - 4:1

"Spartak" (Trnava, Slovakiya) – "Sepsi" (Rumıniya) - 0:0

"Suduva" (Litva) – "Rakuv" (Polşa) - 0:0

"Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) – "Slovatsko" (Çexiya) - 1:0

ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) – "Liepaya" (Latviya) - :0

"Viktoriya" (Plzen, Çexiya) – "Dinamo" (Brest, Belarus) - 2:1

"Laçi" (Albaniya) – "Universtatya Krayova" (Rumıniya) - 1:0

"Qzira Yunayted" (Malta) – "Riyeka" (Xorvatiya) - 0:2

"Dinamo" (Batumi, Gürcüstan) – BATE (Belarus) - 0:1

AEL (Limassol, Kipr) – "Vlajniya" (Albaniya) - 1:0

"Petrokub" (Moldova) – "Sivasspor" (Türkiyə) - 0:1

"Riqa" (Latviya) – "Şkendiya" (Şimali Makedoniya) - 2:0

"Apollon" (Limassol, Kipr) – "Jilina" (Slovakiya) - 1:3

"Teuta" (Albaniya) – "İnter Klub Eskaldes" (Andorra) - 0:2

"Arda" (Bolqarıstan) – "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - 0:2

"Şkupi" (Şimali Makedoniya) – "Santa Klara" (Portuqaliya) - 0:3

"Torşavn" (Farer adaları) – "Buduçnost" (Monteneqro) - 4:0

"Bazel" (İsveçrə) – "Partizani" (Albaniya) - 3:0

"Velej" (Bosniya və Herseqovina) – AEK (Yunanıstan) - 2:1

"Gent" (Belçika) – "Valerenqa" (Norveç) - 4:0

"Larne" (Şimali İrlandiya) – "Orhus" (Danimarka) - 2:1

"Sutyeska" (Monteneqro) – "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - 0:0

"Styaua" (Rumıniya) – "Şaxtyor" (Karaqandi, Qazaxıstan) - 1:0

"Aberdin" (Şotlandiya) – "Hakken" (İsveç) - 5:1

"Hibernian" (Şotlandiya) – "Santa Koloma" (Andorra) - 3:0

"Linfild" (Şimali İrlandiya) – "Borats" (Bosniya və Herseqovina) - 4:0

"Hafnarfyordyor" (İslandiya) – "Rusenborq" (Norveç) - 0:2

"Drita" (Kosovo) – "Feyenoord" (Niderland) - 0:0

"Dandolk" (İrlandiya) – "Levadiya" (Estoniya) - 2:2

Digər Xəbərlər
Xəbər Lenti