Çempionlar Liqası: Qrup mərhələsinin təqvimi

3 Oktyabr 10:24 Çempionlar Liqası 544
Çempionlar Liqası: Qrup mərhələsinin təqvimi

Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin təqvimi açıqlanıb.

Sportinfo.az 8 qrup üzrə 6 turun tərkibini təqdim edir...

I tur

20 oktyabr

E qrupu: "Çelsi" - "Sevilya", "Renn" - "Krasnodar"
F qrupu: "Zenit" - "Brügge" (20:55), "Latsio" - "Borussiya" D
G qrupu: "Dinamo" K - "Yuventus" (20:55), "Barselona" - "Ferentsvaroş"
H qrupu: PSJ - "Mançester Yunayted", "Leyptsiq" - "Başakşehir"

21 oktyabr

A qrupu: "Zaltsburq" - "Lokomotiv" M (20:55), "Bavariya" - "Atletiko" M
B qrupu: "Real Madrid" - "Şaxtyor" D (20:55), "İnter" - "Borussiya" M
C qrupu: "Mançester Siti" - "Portu", "Olimpiakos" - "Marsel"
D qrupu: "Ayaks" - "Liverpul", "Midtüllann" - "Atalanta"

II tur

27 oktyabr

A qrupu: "Lokomotiv" M - "Bavariya" (21:55), "Atletiko" M - "Zaltsburq"
B qrupu: "Şaxtyor" D - "İnter" (21:55), "Borussiya" M - "Real Madrid"
C qrupu: "Portu" - "Olimpiakos", "Marsel" - "Mançester Siti"
D qrupu: "Liverpul" - "Midtüllann", "Atalanta" - "Ayaks"

28 oktyabr

E qrupu: "Krasnodar" - "Çelsi" (21:55), "Sevilya" - "Renn"
F qrupu: "Borussiya" D - "Zenit", "Brügge" - "Latsio"
G qrupu: "Yuventus" - "Barselona", "Ferentsvaroş" - "Dinamo" K
H qrupu: "Başakşehir" - PSJ (21:55), "Mançester Yunayted" - "Leyptsiq"

III tur

3 noyabr

A qrupu: "Lokomotiv" M - "Atletiko" M (21:55), "Zaltsburq" - "Bavariya"
B qrupu: "Şaxtyor" D - "Borussiya" M (21:55), "Real Madrid" - "İnter"
C qrupu: "Mançester Siti" - "Olimpiakos", "Portu" - "Marsel"
D qrupu: "Midtüllann" - "Ayaks", "Atalanta" - "Liverpul"

4 noyabr

E qrupu: "Sevilya" - "Krasnodar", "Çelsi" - "Renn"

F qrupu: "Zenit" - "Latsio" (21:55), "Brügge" - "Borussiya" D
G qrupu: "Barselona" - "Dinamo" K, "Ferentsvaroş" - "Yuventus"
H qrupu: "Başakşehir" - "Mançester Yunayted" (21:55), "Leyptsiq" - PSJ

IV tur

24 noyabr

E qrupu: "Krasnodar" - "Sevilya" (21:55), "Renn" - "Çelsi" (21:55)
F qrupu: "Latsio" - "Zenit", "Borussiya" D - "Brügge"
G qrupu: "Donamo" K - "Barselona", "Yuventus" - "Ferentsvaroş"
H qrupu: "Mançester Yunayted" - "Başakşehir", PSJ - "Leyptsiq"

25 noyabr

A qrupu: "Atletiko" M - "Lokomotiv" M, "Bavariya" - "Zaltsburq"
B qrupu: "Borussiya" M - "Şaxtyor" D (21:55), "İnter" - "Real Madrid"
C qrupu: "Olimpiakos" - "Mançester Siti" (21:55), "Marsel" - "Portu"
D qrupu: "Liverpul" - "Atalanta", "Ayaks" - "Midtüllann"

V tur

1 dekabr

A qrupu: "Lokomotiv" M - "Zaltsburq" (21:55), "Atletiko" M - "Bavariya"
B qrupu: "Şaxtyor" D - "Real Madrid" (21:55), "Borussiya" M - "İnter"
C qrupu: "Marsel" - "Olimpiakos", "Portu" - "Mançester Siti"
D qrupu: "Liverpul" - "Ayaks", "Atalanta" - "Midtüllann"

2 dekabr

E qrupu: "Krasnodar" - "Renn" (21:55), "Sevilya" - "Çelsi"
F qrupu: "Borussiya" D - "Latsio", "Brügge" - "Zenit"
G qrupu: "Yuventus" - "Dinamo" K, "Ferentsvaroş" - "Barselona"
H qrupu: "Başakşehir" - "Leyptsiq" (21:55), "Mançester Yunayted" - PSJ

VI tur

8 dekabr

E qrupu: "Çelsi" - "Krasnodar", "Renn" - "Sevilya"
F qrupu: "Zenit" - "Borussiya" D (21:55), "Latsio" - "Brügge" (21:55)
G qrupu: "Barselona" - "Yuventus", "Dinamo" K - "Ferentsvaroş"
H qrupu: PSJ - "Başakşehir", "Leyptsiq" - "Mançester Yunayted"

9 dekabr

A qrupu: "Bavariya" - "Lokomotiv" M, "Zaltsburq" - "Atletiko" M
B qrupu: "Real Madrid" - "Borussiya" M, "İnter" - "Şaxtyor" D
C qrupu: "Mançester Siti" - "Marsel", "Olimpiakos" - "Portu"
D qrupu: "Ayaks" - "Atalanta" (21:55), "Midtüllann" - "Liverpul" (21:55)

1/8 final

Püşkatma: 14 dekabr
İlk oyunlar: 16/17 və 23/24 fevral
Cavab görüşləri: 9/10 və 16/17 mart

1/4 final

Püşkatma: 19 mart
İlk oyunlar: 6/7 aprel
Cavab görüşləri: 13/14 aprel

Yarımfinal

Püşkatma: 19 mart
İlk oyunlar: 27/28 aprel
Cavab görüşləri: 4/5 may

Final

Atatürk Olimpiya Stadionu, İstanbul (Türkiyə): 29 may

Digər Xəbərlər
Xəbər Lenti
24 Oktyabr 21:10 “Sabah”la oynamayacaq
24 Oktyabr 16:00 Bunları niyə yazıram?
24 Oktyabr 15:04 Ronaldodan əl çəkmir