Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin TƏQVİMİ

28 Avqust 14:20 Çempionlar Liqası 884
Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin TƏQVİMİ

Çempionlar Liqasında 2021/2022 mövsümü üçün qrup mərhələsinin tam təqvimi açıqlanıb.

Sportinfo.az xəbər verir ki, qruplarda birinci turun oyunları 14-15 sentyabrda keçiriləcək.

İlk 3 turun qarşılaşmalar Bakı vaxtı ilə saat 20:45 və 23:00-da, son 3 turun matçları isə Bakı vaxtı ilə saat 21:45 və 00:00-da başlayacaq.

I tur

14 sentyabr

E qrupu

23:00. "Barselona" (İspaniya) - "Bavariya" (Almaniya)

23:00. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Benfika" (Portuqaliya)

F qrupu

20:45. "Yanq Boyz" (İsveçrə) - "Mançester Yunayted" (İngiltərə)

23:00. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Atalanta" (İtaliya),

G qrupu

20:45. "Sevilya" (İspaniya) - "Zaltsburq" (Avstriya)

23:00. "Lill" (Fransa) - "Volfsburq" (Almaniya)

H qrupu

23:00. "Çelsi" (İngiltərə) - "Zenit" (Rusiya)

23:00. "Malmö" (İsveç) - "Yuventus" (İtaliya)

15 sentyabr

A qrupu

23:00. "Mançester Siti" (İngiltərə) - "Leyptsiq" (Almaniya)

23:00. "Brügge" (Belçika) - PSJ (Fransa)

B qrupu

23:00. "Atletiko" (Madrid, İspaniya) - "Portu" (Portuqaliya)

23:00. "Liverpul" (İngiltərə) - "Milan" (İtaliya)

C qrupu

20:45. "Beşiktaş" (Türkiyə) - "Borussiya" (Dortmund, Almaniya)

23:00. "Sportinq" (Portuqaliya) - "Ayaks" (Niderland)

D qrupu

20:45. "Şerif" (Moldova) - "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna)

23:00. "İnter" (İtaliya) - "Real Madrid" (İspaniya)

II tur

28 sentyabr

A qrupu

23:00. PSJ (Fransa) - "Mançester Siti" (İngiltərə)

23:00. "Leyptsiq" (Almaniya) - "Brügge" (Belçika)

B qrupu

23:00. "Milan" (İtaliya) - "Atletiko" (Madrid, İspaniya)

23:00. "Portu" (Portuqaliya) - "Liverpul" (İngiltərə)

C qrupu

20:45. "Ayaks" (Niderland) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

23:00. "Borussiya" (Dortmund, Almaniya) - "Sportinq" (Portuqaliya)

D qrupu

20:45. "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna) - "İnter" (İtaliya)

23:00. "Real Madrid" (İspaniya) - "Şerif" (Moldova)

29 sentyabr

E qrupu

23:00. "Bavariya" (Almaniya) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna)

23:00. "Benfika" (Portuqaliya) - "Barselona" (İspaniya)

F qrupu

20:45. "Atalanta" (İtaliya) - "Yanq Boyz" (İsveçrə)

23:00. "Mançester Yunayted" (İngiltərə) - "Vilyarreal" (İspaniya)

G qrupu

23:00. "Zaltsburq" (Avstriya) - "Lill" (Fransa)

23:00. "Volfsburq" (Almaniya) - "Sevilya" (İspaniya)

H qrupu

20:45. "Zenit" (Rusiya) - "Malmö" (İsveç)

23:00. "Yuventus" (İngiltərə) - "Çelsi" (İngiltərə)

III tur

19 oktyabr

A qrupu

20:45. "Brügge" (Belçika) - "Mançester Siti" (İngiltərə)

23:00. PSJ (Fransa) - "Leyptsiq" (Almaniya)

B qrupu

23:00. "Atletiko" (İspaniya) - "Liverpul" (İngiltərə)

23:00. "Portu" (Portuqaliya) - "Milan" (İtaliya)

C qrupu

20:45. "Beşiktaş" (Türkiyə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

23:00. "Ajaks" (Niderland) - "Borussiya" (Dortmund, Almaniya)

D qrupu

23:00. "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna) - "Real Madrid" (İspaniya)

23:00. "İnter" (İtaliya) - "Şerif" (Moldova)

20 oktyabr

E qrupu

20:45. "Barselona" (İspaniya) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna)

23:00. "Benfika" (Portuqaliya) - "Bavariya" (Almaniya)

F qrupu

23:00. "Yanq Boyz" (isveçrə) - "Vilyarreal" (İspaniya)

23:00. "Mançester Yunayted" (İngiltərə) - "Atalanta" (İtaliya)

G qrupu

20:45. "Zaltsburq" (Avstriya) - "Volfsburq" (Almaniya)

23:00. "Lill" (Fransa) - "Sevilya" (İspaniya)

H qrupu

23:00. "Çelsi" (İngiltərə) - "Malmö" (İsveç)

23:00. "Zenit" - "Yuventus"

IV tur

2 noyabr

E qrupu

00:00. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Barselona" (İspaniya)

00:00. "Bavariya" (Almaniya) - "Benfika" (Portuqaliya)

F qrupu

00:00. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Yanq Boyz" (İsveçrə)

00:00. "Atalanta" (İtaliya) - "Mançester Yunayted" (İspaniya)

G qrupu

21:45. "Volfsburq" (Almaniya) - "Zaltsburq" (Avstriya)

00:00. "Sevilya" (İspaniya) - "Lill" (Fransa)

H qrupu

21:45. "Malmö" (İsveç) - "Çelsi" (İngiltərə)

00:00. "Yuventus" (İtaliya) - "Zenit" (Rusiya)

3 noyabr

A qrupu

00:00. "Mançester Siti" (İngiltərə) - "Brügge" (Belçika)

00:00. "Leyptsiq" (Almaniya) - PSJ (Fransa)

B qrupu

21:45. "Milan" (İtaliya) - "Portu" (Portuqaliya)

00:00. "Liverpul" (İngiltərə) - "Atletiko" (Madrid, İspaniya)

C qrupu

00:00. "Sportinq" (Portuqaliya) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

00:00. "Borussiya" (Dortmund, Almaniya) - "Ayaks" (Niderland)

D qrupu

21:45. "Real Madrid" (İspaniya) - "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna)

00:00. "Şerif" (Moldova) - "İnter" (İtaliya)

V tur

23 noyabr

E qrupu

21:45. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Bavariya" (Almaniya)

00:00. "Barselona" (İspaniya) - "Benfika" (Portuqaliya)

F qrupu

21:45. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Mançester Yunayted" (İspaniya)

00:00. "Yanq Boyz" (İsveçrə) - "Atalanta" (İtaliya)

G qrupu

00:00. "Sevilya" (İspaniya) - "Volfsburq" (Almaniya)

00:00. "Lill" (Fransa) - "Zaltsburq" (Avstriya)

H qrupu

00:00. "Malmö" (İsveç) - "Zenit" (Rusiya)

00:00. "Çelsi" (İngiltərə) - "Yuventus" (İtaliya)

24 noyabr

A qrupu

00:00. "Mançester Siti" (İngiltərə) - PSJ (Fransa)

00:00. "Brügge" (Belçika) - "Leyptsiq" (Almaniya)

B qrupu

00:00. "Atletiko" (Madrid, İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Liverpul" (İngiltərə) - "Portu" (Portuqaliya)

C qrupu

21:45. "Beşiktaş" (Türkiyə) - "Ayaks" (Niderland)

00:00. "Sportinq" (Portuqaliya) - "Borussiya" (Dortmund, Almaniya)

D qrupu

21:45. "İnter" (İtaliya) - "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna)

00:00. "Şerif" (Moldova) - "Real Madrid" (İspaniya)

VI tur

7 dekabr

A qrupu

21:45. PSJ (Fransa) - "Brügge" (Belçika)

21:45. "Leyptsiq" (Almaniya) - "Mançester Siti" (İngiltərə)

B qrupu

00:00. "Portu" (Portuqaliya) - "Atletiko" (Madrid, İspaniya)

00:00. "Milan" (İtaliya) - "Liverpul" (İngiltərə)

C qrupu

00:00. "Borussiya" (Dortmund, Almaniya) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

00:00. "Ayaks" (Niderland) - "Sportinq" (Portuqaliya)

D qrupu

00:00. "Real Madrid" (İspaniya) - "İnter" (İtaliya)

00:00. "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna) - "Şerif" (Moldova)

8 dekabr

E qrupu

00:00. "Benfika" (Portuqaliya) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna)

00:00. "Bavariya" (Almaniya) - "Barselona" (İspaniya),

F qrupu

00:00. "Mançester Yunayted" (İspaniya) - "Yanq Boyz" (İsveçrə)

00:00. "Atalanta" (İtaliya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

G qrupu

00:00. "Zaltsburq" (Avstriya) - "Sevilya" (İspaniya)

00:00. "Volfsburq" (Almaniya) - "Lill" (Fransa)

H qrupu

21:45. "Yuventus" (İtaliya) - "Malmö" (İsveç)

21:45. "Zenit" (Rusiya) - "Çelsi" (İngiltərə)

Digər Xəbərlər
Xəbər Lenti
17 Oktyabr 16:20 Pullu kişinin ac balası
17 Oktyabr 09:00 "Qarabağ"ın QİYMƏTLƏRİ
17 Oktyabr 00:28 "Beşiktaş" uduzdu - VİDEO